משלוחים חינם לכל הארץ!

חנות מזוזות נתיבות

אם אתם מחפשים חנות מזוזות בנתיבות הגעתם בדיוק לאן שהייתם אמורים 🙂 אתם מוזמנים להעיף מבט באתר שלנו או פשוט לדבר איתנו, אנו מייצרים מזוזות מעוצבות ברמה הגבוהה ביותר בישראל, ועכשיו אנחנו מספקים שירות גם בעיר נתיבות.

נציין כי כל מזוזה שמיוצרת על ידינו היא יצירה חד פעמית בעבודת יד וייחודית ואין לנו את האפשרות לייצר את בית המזוזה פעם נוספת, מוזמנים לקרוא עלינו באתר ולראות תמונות של חלק מהיצירות שלנו.

חנות של מזוזות בעיר נתיבות

שירותים נוספים שחנות המזוזות של אש קודש בנתיבות מספקת:

ניתן להזמין חריטה על גבי המזוזה של שם המשפחה שלכם, פסוקים וכדומה, ניתן גם להזמין ייצור של גודל או צבע מסויים (בהזמנה מיוחדת) ואנו נייצר את המזוזות עבורכם.

בקרוב בע"ה נוסיף תשמישי קדושה לחנות בנתיבות

אנו מתכננים בעתיד בקרוב בע"ה להוסיף לחנות בנתיבות תשמישי קדושה שונים בשביל לספק לכם את כל מה שהבית היהודי הקדוש צריך. החל מציציות וטליתות ועד למפות לשולחן השבת גביעי קידוש ועוד א"יה.
נציין כי ההזמנות לנתיבות מתבצעות אונליין וניתן ליצור איתנו קשר בכל עת דרך הטלפון או בווצאפ – 0536207001.

חנות קלפים למזוזה בנתיבות

כמו כן ניתן לעשות הזמנה מראש של קלפים מהודרים למזוזות שנכתבות על ידי סופר סת"ם יראה שמיים כאשר הקלף נכתב בכתב איכותי ומהודר ועובר בדיקה מדוקדקת ביותר. ניתן גם להזמין קלפים פשוטים מה שאנחנו לא ממליצים בדרכלל, בכל זאת בברכה של הבית לא מומלץ לחסוך!

איזה סוגי מזוזות אנחנו מייצרים?

כמו שתוכלו לראות אצלנו באתר אנו מייצרים מזוזות מהודרות יוקרתיות לרוב עשויות מחומר אפוקסי איכותי ועץ זית טבעי בגימורים מיוחדים. כל בית מזוזה עובר שיוף ופוליש כאשר חתיכות העץ לרוב עוברות בנוסף מריחה עם שמן טאנג הדרים כל זאת בכדי להבטיח מוצר שיאריך חיים לאורך זמן.

קיימים גדלים שונים החל מ: 15 ס"מ ועד ל 50 ס"מ בהזמנות מיוחדות.

במה אנחנו שונים מחנויות מזוזות אחרות בנתיבות?

ובכן הכל אצלנו נעשה בעבודת יד תוך מחשבה מקדימה רבה ובעיקר עם המון אהבה, אנחנו משקיעים את מירב המאמצים ולוקחים את הזמן על כל יחידת מזוזה שאנו בונים בכדי לספק את האיכות המירבית שניתן. כבר הזכרנו שכל מזוזה היא יחידה שלא ניתנת לשחזור ולכל אחת סיפור משלה. אנחנו שמחים ללוות משפחות לחנוכות בית והחלפת מזוזות ולראות את התגובות והשמחה בכל פעם.

כדאי ללמוד >>

תשמישי קדושה ויודאיקה בנתיבות

בכל הקשור ליודאיקה ותשמישי קדושה בעיר נתיבות קיימות לא מעט חנויות מעולות כל אחת בתחומה, עיקר תחומנו כיום הוא בניית מזוזות אפוקסי ובעתיד נביא אליכם מוצרים נוספים (כמו שאמרנו אנחנו לוקחים את הזמן). מוזמנים לגלוש באתר שלנו ולשאול אותנו כל שאלה, שלכם אש קודש 🙂

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם:
בחרו גודל וצבע שתרצו >>